“Maa tuleb linna” 2024

“MAA TULEB LINNA” suur talutoidulaat

Toimub: 16. – 17.  august 2024.a
 Toimumiskoht: Rõhu aed, Tartu
 Kestvus: 10.00 – 16:00

Möödunud aastatel  perede seas tuntust kogunud kogupere suurüritus „Maa tuleb linna“ talutoidu laat toimub ka sel aastal. Esmakordselt toome ürituse Tartusse, Rõhu aeda. Tegemist on unikaalse üritusega, mille põhieesmärgiks on pakkuda Eesti talutoidu tootjatele võimalust otse tarbijatele oma saadusi ja toodangut müüa. Maa tuleb linna” on rohkemat kui lihtsalt laat – see on sündmus, kus kohtuvad maa ja linn ning kus pakutakse parimat talutoiduvalikut otse meie armastatud talunikelt ja toidutootjatelt. See on võimalus väärtustada kohalikku toitu ja toetada lühikesi tarneahelaid ning Eesti põllumajandustootjaid. 

Ligipääs laadamelule on külastajatele TASUTA. Lisaks laadale on avatud ka taluloomade ala, mis annab tõelise „Maa tuli linna“ efekti.  Lisaks on avatatud laste mängumaa ning  kõhu täis ehtsa talutoiduga!

 

Laadal osalemise tasu kauplejale:
  • Ehtne talutoit/agroturism liige 50€/päev
  • Talutoidutootjale on 65€/päev
  • Pop-up talutoidu restoranile 70€/päev (lisainfo järgneb e-mailile)
  • Käsitöölistele 60€/päev
  • töötoad: 10€/päev
 
Registreeri end laadale juba TÄNA! – SIIN

Lisainfo:

Gelis Pihelgas
Tel. + 372 5531571
E-post: gelis@taluliit.ee

 
 
 

*Üritus toimub „Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamise toetus“ raames ning seda toetab Euroopa Liit.

 

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru