Liidu tutvustus

Taluliidu tutvustus

Eestimaa Talupidajate Keskliit (ETKL) on vabatahtlikkuse alusel alt üles moodustatud organisatsioon, mis ühendab Eestis tegutsevaid peretalusid, noortalunikke, metsaomanikke ja nende poolt asutatud ühistuid.

Liidu tegevuse põhieesmärk on oma liikmete majanduslike ja sotsiaalsete huvide esindamine riigi ja Euroopa Liidu tasandil. Organisatsioon varustab oma liikmeid erialase informatsiooniga ja pakub liikmetele nõuandeteenust. ETKL on liikmete majandusliku ühistegevuse arendaja ja lühikeste turuahelate propageerija.

Rohkem infot taluliidust ja tema tegemistest leiate kodulehelt www.taluliit.ee

Telefon: 604 1783, e-post: info@taluliit.ee

Eestimaa Talupidajate Keskliit soovib tõsta põllumajanduslike väiketootjate toodete tuntust läbi järjepidevate ja tugevate turundus- ja müügitegevuste, kus toome esile talutootjate ja toodete tugevusi: tegu on talutootjatega, kes valmistavad tooteid ainult kohalikust toorainest, toodetele pole lisatud sünteetilisi maitsetugevdavaid, toiduvärve ega säilitusaineid ning talutoodete puhul on valdavalt tegu mahetoodetega.  Sellest tulenevalt on projekti eesmärgiks talutoidu tootekategooria tuntuse, toodete mitmekesisuse ja ostmisvõimlaustest teadlikkuse kasvatamine läbi erinevate ulatuslike teavitusaktsioonide, poekampaania, toiduürituste, konkursside, mitmete sotsiaalmeedia ja PR-tegevuste. Üheks oluliseks eesmärgiks lühikeste tarneahelate arendamisel on funktsionaalse e-turu platvormi loomine. Nende eesmärke aitab meil ellu viia “Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamise toetus” ning seda toetab Euroopa Liit.

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru