Tarmere

Tarmere on pereettevõte, mis on turul tegutsenud juba üle 20 aasta. Aastaid oli peamiseks tegevusvaldkonnaks raamatupidamisteenuse pakkumine.

Ettevõtte süda ja hing Mari-Liis tuli mõttele kuidas säilitada maalähedast elustiili ja luua endale ja oma pereliikmetele töökohti. Seega aastal 2015 lisandus kanepitoodete ja aastal 2016 tatratoodete tootmine

Meie eesmärk on pakkuda tervislikke innovatiivesid tooteid, mis aitavad inimestel püsida hea tervise juures ning tuua oma ellu positiivseid tundeid.

Lisaks tavapärastele toodetele kanepist ja tatrast s.o. jahud, seemned ja kanepiõli, tegeleme pideva tootearendusega. Oleme aru saanud, et konkurentsis püsimiseks läheb vaja uusi tooteid. Hiljuti on turule tulnud kanepitemp ( Eesti vana rahvustoit), kanepiõli pesugeel kehale ja kohe-kohe on turule tulemas kanepiõli näo-ja kehakreem.

Kanepitemp ei ole eestlaste laual uus toit. Seda tarvitati endisel ajal kartulikõrvasena ja määriti ka leiva peale. Kanepitemp valmib kanepiseemnetest, mis sisaldavad rikkalikult valku, oomega- rasvhappeid ja E-vitamiini.  Tembiga võib täiendada pearooga, seda sobib segada või asemel pudru sisse ja kasutada leivamäärdena või hoopis näkside kastmena. 

Niisutav kanepiõliga pesugeel ,Ühtviisi hästi sobib nii näo, juuste kui ka keha hoolduseks Kanepiseemneõlil on suurepärased nahka toitvad ja vananemisilminguid edasi lükkavad omadused, sest see sisaldab rohkesti oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid ning vitamiine. Tarmere pesugeelis on kanepiõli koguni 40%, millega see paistab hästi silma teiste omasuguste toodete hulgas, kus õli on sageli ainult 10% või vähemgi.

Toode on valminud käsitööna taimsest toorainest, ei sisalda mineraalõlisid ega silikoone. Lõhnainena on kasutatud eeterlikku sidrunheinaõli. Pesugeel sobib eriti hästi kuiva naha ning tuhmide ja kuivade juuste hoolduseks. 

Tulevikus tahame turule tuua gluteenivaba pasta ja kama.

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru