Talujäätis Külm

Talujäätis Külm on väga värske. Nii värske, et alles hiljuti valmisid esimesed lõplikud maitsed. 

Talujäätis Külm esimesed kümme maitset on järgnevad: Madagaskari-Vanilje, Pruunjuustu, Maasika-Prosecco (V), Pistaatsia, Soolakaramelli, Maapähkli-Halvaa, Kohvi-Šokolaadi, Rummi-Rosina, Õuna-Basiiliku (V), Raffaello.

Jäätis valmib Aparaaditehases otse sinu silme all, aga täiusliku päeva juurde kuulub lisaks jäätisele ka üks tassitäis kvaliteetset kohvi. Kohv on meie arvates hingele sama suureks kosutuseks kui jäätis.

Pakume seda kolmel erineval moel:
– traditsiooniline espresso
– jaapanipärane hario
– rikkalik aromaatne filtrikohv.

Kui jäätise maitsed varieeruvad seinast-seina, siis ei saa ka kohv sellele alla jääda. Tahame sind pidevalt millegi uuega üllatada, mistõttu muudame regulaarselt oma kohviubade valikut. Näiteks praegu on valikus Kaffa Forest kohviuba, mida leiab Eestis vaid kahest kohast. Tartus oleme ainsad, kes sulle seda erilist Etioopia džunglist käsitsi korjatud uba pakuvad. Kaffa Forestil puudub igasugune töötlus ning kuivatamine toimub loomulikult päikese käes – see on 100% naturaalne.

Jutt imelisest, aromaatsest ja eksootilisest kohvist on väga tore. Aga mida lapsed tegema peavad, kui vanemad hakkavad Külmas pidevalt kohvitamas käima? Laupäeva hommikud on pühendatud just neile. Koos Joel Ostratiga valmivad hommikused pannkoogid, belgia stiilis vahvlid ja palju muud nii lastele kui lapsemeelsetele.

Muidugi ei puudu küpsetiste juurest ka ports Külma jäätist!

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru