Mooste Kalaköök

Mooste Kalaköök on Põlvamaal Mooste mõisa lähedal asuv talupere ettevõte. NL-aegne endine sigala on osaliselt ümber ehitatud ja sinna rajatud tänapäevane Veterinaar- ja Toiduameti nõuetele vastav väike kalatööstus. Meie pere armastab kalal käia ning kala süüa ja kuigi elame metsade keskel ja merest kaugel, siis tegeleme ikkagi just sellega, mis meile meeldib – KALAGA. Oma toodete jaoks ostame kala tublidelt Eesti kalakasvatajatelt – peamiselt sisekalakasvatusest Saaremaalt Kanissaare külast AquaMyk OÜ-st.

 

Mooste Kalaköök pakub Teile mõnusaid maitseelamusi eestimaisest kalast!

KÜLMSUITSU FORELL – meie laste lemmik

Meie lapsed ütlevad: „See on lihtsalt väga hea!“. Laatadel unustavad klientide lapsed end sageli meie külmsuitsu forelli degusteerimise taldriku juurde. Täiskasvanutele meedlib see kala muidugi ka, aga laste emotsioon on meile parimaks tunnustuseks.

 

FORELL TARRENDIS – meie sõprade lemmik

Igal peolaual peab olema meie „purgikala“ ehk forell tarrendis. Sõbrad ütelvad, et kõik muu on ka hea aga „purgikala“ peab olema. Purgis on forelli filee ilma luude ja nahata, marinaadist saab tarrendis ja eelnevalt oleme kõik maitseainete tükid välja võtnud, nii et söömine on puhas nauding. Ei mingeid ootamatuid pipraplahvatusi. Ja purk süüakse alati pärist tühjaks, kaabitakse veel viimased tarrendise riismed ka lusikale.

 

KALANAHASNÄKID – enamasti küsitakse, mis need veel on?!

Küpsetatud kalanahasnäkid  – ja on ainult kaks võimalus – Sa kas armastad neid või ei söö neid üldse. Laupäevaseks saunaõhtuks varutakse neid sageli 10 ja 20 pakki korraga – nii, et ikka sõpradele ka jätkuks.

 

Meie väikesesse tööstusesse saab tulla ka külla, selleks palume kindlasti eelnevalt kokku leppida.

Mõnusaid maitseelamusi!

Mooste Kalaköögi perenaine Tiina Troškin

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru