Luxveg OÜ

Meie lugu

Meie tänase ettevõtte juured ulatuvad 20 aasta tagusesse aega, mil töötasime tudengitena Ameerika Ühendriikides. Sealt pärineb ka algne idee hakata kasvatama võrseid ja söödavaid õisi.
Idee küpses ja ootas oma aega. Esimesed reaalsed sammud unistuse realiseerimise suunas astusime 2010 aasta teises pooles, mil püstitasime oma esimese väikese kasvuhoone.

Aitame kaasa sellele, et Eestimaal tegutsevatel kokkadel – nii professionaalidel kui ka kodukokkadel, oleks võimalus kasutada kodumaist kõrgekvaliteedilist toodangut, millel on alles neile omane ehe maitse!

Meie eesmärgiks on täita teie tellimus 24h jooksul, et tagada võrsete maksimaalne värskus! Tarnime teile kauba juba järgmise päeva lõunaks juhul, kui teie tellimus jõuab meieni eelneval päeval hiljemalt kell 10.

Aga me ei jõua kõike seda tööd vaid kahekesi ära teha! Luxvegi tiim koosneb väga pühendunud ja  aiandust armastavatest inimestest ning ulatub tipphooajal kuni 10 inimeseni! 

Ettevõttest

Meie ettevõtte sai alguse 2010 aasta teises pooles, mil astusime esimesed reaalsed sammud pikka aega küpsenud idee ja unistuse realiseerimise suunas.
Tegutseme klassikalise pereettevõttena. Meie põhitegevusalaks on mikrosuuruses vürtsi- ja maitsetaimede, söödavate õite ning eksklusiivsemate miniköögiviljade kasvatamine. Julgeme end nimetada valdkonna pioneerideks Eestis, olles selles tegutsenud nüüdseks juba rohkem kui kümme aastat.

 

Toodete pakendamine

Kasutame oma kasvatatud toodete pakendamiseks peamiselt paberkotte ja pappkaste ning PET pakendeid. Eelnimetatud pakkematerjalid on õigel sorteerimisel ja liigiti kogumisel korduvkasutatavad. Juba aastaid taaskasutame hoogsalt ka ise juba kasutusel olnud toiduainete rühmapakendeid. Seetõttu jõuab tihtipeale meie kaup teieni hoopis toiduõli, jäätise või näiteks küpsiste pakendamiseks kasutusel olnud rühmapakendites. Hoiame keskkonda ja sorteerime pakendeid!

Luxveg OÜ on MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooni (ETO) klient alates 2012. aastast.

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru