Kaspri Talu

Kõik algas ligi 15 aastat tagasi, mil lihtsad Tammelinna korteriinimesed hakkasid endale suvilat otsima. Seda talu pakuti meile täiesti juhuslikult, selles majas polnud 15 aastat kedagi elanud. Meil ei olnud õrna aimugi, mis meid ees ootab, kuid otsustasime, et see ongi õige koht. Algul elasime põhiliselt ikka edasi Tammelinnas, kuid ajal, mil vanim laps kooli läks, tuli teha valik ja nii siis otsustasime me linnaelust loobuda.

Sõbrad ja tuttavad tegid ikka nalja, et mis talu see on kus loomi pole. Alguses võtsime siis koera, jänese ja 10 kana. „Tõeline“ talupidamine sai alguse 2013. aastal, mil tulid mängu esimesed suured loomad. Alustuseks tõime kolm lammast- kaks utte ja jäära. Kõigil oma nimed ja puha. Aja möödudes on meie lambakari kasvanud ligi 100-pealiseks ja kasvab aastatega veelgi. Meie seltskonda täiendavad veel mõnisada kana, neli püsiasukast jänest, kolm kassi ja koer.

Lisaks loomadele on meil ka teine hobi- mesindus. Alguse sai see alles hiljuti, ning alguselugu oli sarnane loomade omaga- alustasime paari taruga lihtsalt sellepärast, et meile meeldis. Nüüdseks on meil 33 taru mesilasi ja ka toimiv meekäitlushoone.

Juba mõnda aega tagasi avasime oma talukompleksis ka uhke talupoe. Sealt võib leida nii igapäevast toidulauale kui ka kingitusi erilisemateks juhtudeks. Talupood on avatud igal ajal, lihtsalt helista ette.

Meie usume, et elus on kõige olulisem teha seda, mis päriselt silma särama paneb. Just sellepärast ootame ikka ja jälle Teid endale külla!

rulli tagasi algusesse
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru